Warning: Use of undefined constant WPSE_LANG_DIR - assumed 'WPSE_LANG_DIR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer66902/public_html/emilydream.pl/wp-content/plugins/wp-file-download-light/app/site/init.php on line 17
Emilydream.pl » Kontakt

Dane do kontaktu:

Izabela Krzyszczuk

Email: kontakt@emilydream.pl

Mobile: 508 815 168

Tutaj mieszkam i pracuję na co dzień. Realizuję wszelkie zlecenia na terenie Warszawy od poniedziałku do piątku. Możliwe jest rezerwacja terminu na sobotę lub niedzielę ale cena może nieznacznie ulec zmianie. Jeżeli mieszkasz w okolicach Warszawy to nie ma problemu, zadzwoń, napisz, a jakoś się umówimy, dojadę do Ciebie.

W Białymstoku z zasady sesje realizuję w weekendy, sobotę i niedzielę, ale nie wykluczam innych dni. Jeżeli chcielibyście abym przyjechała do Białegostoku, to napisz, zadzwoń - porozmawiamy, dostosujemy odpowiedni termin do Waszych potrzeb i możliwości.

W Lublinie z zasady sesje realizuję w weekendy, sobotę i niedzielę, ale nie wykluczam innych dni. Jeżeli chcielibyście abym przyjechała do Lublina, to napisz, zadzwoń - porozmawiamy, dostosujemy odpowiedni termin do Waszych potrzeb i możliwości.

W Zamościu z zasady sesje realizuję w weekendy, sobotę i niedzielę, ale nie wykluczam innych dni. Jeżeli chcielibyście abym przyjechała do Zamościa, to napisz, zadzwoń - porozmawiamy, dostosujemy odpowiedni termin do Waszych potrzeb i możliwości.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie lub wątpliwości zapraszam serdecznie do kontaktu mailowego i telefonicznego a już niebawem przez formularz kontaktowy. Na wszystkie wiadomości staram się odpowiadać najszybciej jak mogę.

Skontaktuj się ze mną