Dane do kontaktu:

Izabela Krzyszczuk

Email: kontakt@emilydream.pl

Mobile: 508 815 168

Tutaj mieszkam i pracuję na co dzień. Realizuję wszelkie zlecenia na terenie Warszawy od poniedziałku do piątku. Możliwe jest rezerwacja terminu na sobotę lub niedzielę ale cena może nieznacznie ulec zmianie. Jeżeli mieszkasz w okolicach Warszawy to nie ma problemu, zadzwoń, napisz, a jakoś się umówimy, dojadę do Ciebie.

W Białymstoku z zasady sesje realizuję w weekendy, sobotę i niedzielę, ale nie wykluczam innych dni. Jeżeli chcielibyście abym przyjechała do Białegostoku, to napisz, zadzwoń - porozmawiamy, dostosujemy odpowiedni termin do Waszych potrzeb i możliwości.

W Lublinie z zasady sesje realizuję w weekendy, sobotę i niedzielę, ale nie wykluczam innych dni. Jeżeli chcielibyście abym przyjechała do Lublina, to napisz, zadzwoń - porozmawiamy, dostosujemy odpowiedni termin do Waszych potrzeb i możliwości.

W Zamościu z zasady sesje realizuję w weekendy, sobotę i niedzielę, ale nie wykluczam innych dni. Jeżeli chcielibyście abym przyjechała do Zamościa, to napisz, zadzwoń - porozmawiamy, dostosujemy odpowiedni termin do Waszych potrzeb i możliwości.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie lub wątpliwości zapraszam serdecznie do kontaktu mailowego i telefonicznego a już niebawem przez formularz kontaktowy. Na wszystkie wiadomości staram się odpowiadać najszybciej jak mogę.

Skontaktuj się ze mną