Sesja mini - 300zł. Sesja obejmuje 5 ujęć poddanych starannej, autorskiej obróbce graficznej w 1 stylizacji. Całość przygotowana na płycie CD w dwóch folderach: 1 - zdjęcia pomniejszone i opatrzone znakiem wodnym, idealnie nadające się do publikacji w Internecie; 2 - zdjęcia wysokiej rozdzielczości bez znaku wodnego przeznaczone do wydruku.

Sesja standard - 450zł. Sesja obejmuje 8 ujęć poddanych starannej, autorskiej obróbce graficznej w 2-3 stylizacjach. Całość przygotowana na płycie CD w dwóch folderach: 1 - zdjęcia pomniejszone i opatrzone znakiem wodnym, idealnie nadające się do publikacji w Internecie; 2 - zdjęcia wysokiej rozdzielczości bez znaku wodnego przeznaczone do wydruku. Dodatkowo zestaw obejmuje odbitki w rozmiarze 15x23cm zapakowane w ręcznie zdobione pudełko.

Sesja premium - 550zł. Sesja obejmuje 15 ujęć poddanych starannej, autorskiej obróbce graficznej w 3-4 stylizacjach. Całość przygotowana na płycie CD w dwóch folderach: 1 - zdjęcia pomniejszone i opatrzone znakiem wodnym, idealnie nadające się do publikacji w Internecie; 2 - zdjęcia wysokiej rozdzielczości bez znaku wodnego przeznaczone do wydruku. Dodatkowo zestaw obejmuje odbitki w rozmiarze 15x23cm zapakowane w ręcznie zdobione pudełko.

Dodatkowe ujęcia z sesji - 25zł/sztuka Dodatkowy zestaw: odbitki, płyta cd, pudełko - 50zł (doskonały pomysł na prezent!) Dodatkowe odbitki w wybranym przez Ciebie formacie i na wybranym papierze - cena do ustalenia - gwarantujemy, że dodatkowe odbitki będą doskonałej jakości jak reszta zdjęć, a to dzięki profesjonalnemu laboratorium fotograficznemu, z którym współpracujemy.

 

Sesja mini - 250zł. Sesja obejmuje 5 ujęć poddanych starannej, autorskiej obróbce graficznej w 1-2 stylizacjach. Całość przygotowana na płycie CD w dwóch folderach: 1 - zdjęcia pomniejszone i opatrzone znakiem wodnym, idealnie nadające się do publikacji w Internecie; 2 - zdjęcia wysokiej rozdzielczości bez znaku wodnego przeznaczone do wydruku.

Sesja standard - 350zł. Sesja obejmuje 8 ujęć poddanych starannej, autorskiej obróbce graficznej w 2-3 stylizacjach. Całość przygotowana na płycie CD w dwóch folderach: 1 - zdjęcia pomniejszone i opatrzone znakiem wodnym, idealnie nadające się do publikacji w Internecie; 2 - zdjęcia wysokiej rozdzielczości bez znaku wodnego przeznaczone do wydruku. Dodatkowo zestaw obejmuje odbitki w rozmiarze 15x23cm zapakowane w ręcznie zdobione pudełko.

Sesja premium - 450zł. Sesja obejmuje 15 ujęć poddanych starannej, autorskiej obróbce graficznej w 3-4 stylizacjach. Całość przygotowana na płycie CD w dwóch folderach: 1 - zdjęcia pomniejszone i opatrzone znakiem wodnym, idealnie nadające się do publikacji w Internecie; 2 - zdjęcia wysokiej rozdzielczości bez znaku wodnego przeznaczone do wydruku. Dodatkowo zestaw obejmuje odbitki w rozmiarze 15x23cm zapakowane w ręcznie zdobione pudełko.

Sesja urodzinowa - 500zł. Na sesji wykorzystuję dodatkowo - kolorowy, smaczny tort bezglutenowy, rekwizyty urodzinowe(balony, girlandy, kolorowe kule). Sesja obejmuje 15 ujęć poddanych starannej, autorskiej obróbce graficznej w 3-4 stylizacjach. Całość przygotowana na płycie CD w dwóch folderach: 1 - zdjęcia pomniejszone i opatrzone znakiem wodnym, idealnie nadające się do publikacji w Internecie; 2 - zdjęcia wysokiej rozdzielczości bez znaku wodnego przeznaczone do wydruku. Dodatkowo zestaw obejmuje odbitki w rozmiarze 15x23cm zapakowane w ręcznie zdobione pudełko.

Dodatkowe ujęcia z sesji - 25zł/sztuka Dodatkowy zestaw: odbitki, płyta cd, pudełko - 50zł (doskonały pomysł na prezent!) Dodatkowe odbitki w wybranym przez Ciebie formacie i na wybranym papierze - cena do ustalenia - gwarantujemy, że dodatkowe odbitki będą doskonałej jakości jak reszta zdjęć, a to dzięki profesjonalnemu laboratorium fotograficznemu, z którym współpracujemy.

Reportaż z mszy świętej -400zł. Pakiet obejmuje 25 ujęć poddanych starannej, autorskiej obróbce graficznej oraz resztę materiału(po selekcji) bez obróbki, w wersji surowej. Całość przygotowana na płycie CD : zdjęcia wysokiej rozdzielczości bez znaku wodnego przeznaczone do wydruku. Dodatkowo zestaw obejmuje odbitki w rozmiarze 15x23cm zapakowane w ręcznie zdobione pudełko.

Reportaż z mszy świętej oraz przyjęcia albo przygotowań do uroczystości(2godziny) - 600zł. Pakiet obejmuje 40 ujęć poddanych starannej, autorskiej obróbce graficznej oraz resztę materiału bez obróbki, w wersji surowej. Całość przygotowana na płycie CD: zdjęcia wysokiej rozdzielczości bez znaku wodnego przeznaczone do wydruku. Dodatkowo zestaw obejmuje odbitki w rozmiarze 15x23cm zapakowane w ręcznie zdobione pudełko.

Dodatkowe ujęcia z sesji - 20zł/sztuka Dodatkowy zestaw: odbitki, płyta cd, pudełko - 50zł (doskonały pomysł na prezent!) Dodatkowe odbitki w wybranym przez Ciebie formacie i na wybranym papierze - cena do ustalenia - gwarantujemy, że dodatkowe odbitki będą doskonałej jakości jak reszta zdjęć, a to dzięki profesjonalnemu laboratorium fotograficznemu, z którym współpracujemy.

 

Zgoda na publikację

Zgoda Twoja na publikację wizerunku dziecka jest dla mnie bardzo ważnym elementem wszystkich sesji. Tylko dzięki niej mogę zaprezentować swoje prace na mojej stronie internetowej www.emilydream.pl oraz na swoim profilu na Facebook. Wszystkie zdjęcia, które tutaj oglądałeś mogły być upublicznione dzięki takiej zgodzie. Zależy mi na możliwości prezentowania swojej pracy, bo praca fotografa to zdjęcia, robienie ich, ale i pokazywanie. Tylko dzięki możliwości dołączenia ich do mojego portfolio jestem w stanie przekazywać moje prace obecnym i przyszłym klientom.